Holistyczne podejście do snu

Nie tylko materac...

Na co dzień najistotniejsza jest świadomość, że aby sen był wartościowy, należy zadbać nie tylko o dobry materac i łóżko, ale także inne,  równie ważne aspekty. Takie jak: nasza psychika, nawyki i otoczenie w jakim śpimy.

...dlatego stworzyliśmy nasz blog!

pokaż filtry

-b_001_zdjecia_01-03

Materace dwuosobowe - jakie najlepsze dla pary?

Wybór odpowiedniego materaca nigdy nie jest łatwy. Dzieje się tak dlatego, że musi odpowiadać on wielu indywidualnym potrzebom użytkownika, które wynikają z budowy ciała, stanu zdrowia czy upodobań. Jakie zatem powinny być materace dwuosobowe, skoro w tym przypadku jedna powierzchnia ma zapewnić komfortowy sen dwojgu osobom?

Więcej
-b_001_zdjecia_01-01

Materac piankowy - dla kogo?

To, jak i gdzie śpisz, ma ogromny wpływ na to, jak później funkcjonujesz. Dlatego dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort podczas odpoczynku, polecane są materace piankowe. To one sprawiają, że Twoje ciało zyskuje stabilne podparcie, a kręgosłup może spokojnie odpocząć. Materace piankowe pomogą Ci osiągnąć stan kompletnego wyspania i gotowości do dalszej pracy, a ich jakość jest proporcjonalna do ceny.

Więcej
7-stref-twardosci

Strefy twardości w materacu - o co chodzi?

Przeglądając oferty producentów materacy niejednokrotnie można zauważyć informacje o tym, że wiele proponowanych modeli posiada strefy twardości, nazywane również strefami komfortu. Często tego rodzaju opisy nie są dostatecznie rozwinięte i nie wiadomo, czym tak naprawdę są tego rodzaju udogodnienia. O co chodzi ze strefami twardości w materacu?

Więcej