Materac

to zaawansowane technologicznie narzędzie zaprojektowane na podstawie badań

right_intro

Curem

Innowacyjny, zaawansowany technologicznie lub ultranowoczesny to przymiotniki rzadko kojarzone z takimi produktami jak materac czy poduszka. Marka Curem od ponad pięciu lat zmienia to wyobrażenie. Dodatkowo w tym roku pokazuje światu swoje kolejne osiągnięcia, wraz z nową linią materaców i poduszek.

Grupa Hilding Anders to światowy potentat w produkcji, materaców i poduszek. To firma, która zawsze stawia na postęp, badania i wdrażanie nowych, lepszych rozwiązań. Należąca do tej grupy marka Curem skupia w sobie wszystko to co najlepsze.

Innowacyjny,
zaawansowany
technologicznie,
ultranowoczesny

Historia

Aby lepiej zrozumieć co wyróżnia produkty Curem wśród innych i decyduje o ich przewadze, trzeba spojrzeć na historię samej firmy Hilding Anders. Na rynku istnieje od 1939 roku. Wtedy właśnie Hilding Andersson w miejscowości Bjärnum, w Szwecji otworzył fabrykę mebli. W tych trudnych dla Europy czasach udało mu się zaledwie w ciągu roku uzyskać reputację zdolnego przedsiębiorcy oraz doświadczonego rzemieślnika, dostarczającego produkty o nienagannej jakości. Po dwóch dekadach ciągłego rozwoju i ekspansji, firma postanowiła się skupić na wyposażeniu i meblach przeznaczonych do sypialni. W tamtych czasach Hilding Anders pozyskał także prestiżowego klienta, w postaci wielkiej obecnie sieci sklepów IKEA. Dwie szwedzkie firmy zaczęły współpracę, która trwa do dnia dzisiejszego.

o-curembg

Technologia

Curem to flagowa marka całej grupy, czerpie wszystko co najlepsze, z wieloletniego doświadczenia i ogromnej wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej, reprezentowanej przez Hilding Anders.
Tak jak Olle Andersson wiele lat wcześniej, Curem stawia na innowacje i technologiczne zaawansowanie. Jako pierwsza na polskim rynku, wprowadza produkt, w którym zastosowano rewolucyjną piankę Serene – najnowsze rozwiązanie w dziedzinie pianek do materaców. Dzięki niej, a także dzięki kolejnym warstwom pianek – hybrydowej Fusion i termoelastycznej Visco, materace Curem to strzał w dziesiątkę, dla każdego kto zamierza zregenerować się równie efektywnie, jak intensywnie spędza dzień.

więcej

materac

Labolatorium SleepLab

Ogromny wkład w osiągnieciu tak wysokiej jakości ma Laboratorium Good Night’s SleepLab. To szwajcarski ośrodek badawczy firmy Hilding Anders, gdzie są sprawdzane nowe rozwiązania oraz badane na wszelkie sposoby właściwości materaców. Wszystkie elementy materaca przechodzą rygorystyczną procedurą testową. Tylko pozytywna ocena pozwala nadać certyfikat jakości. Każdy dokument jest potwierdzony przez niezależną jednostkę, w postaci Szwajcarskiego Instytutu AEH. Kupujący ma pewność, że materiały, konstrukcja i właściwości danego materaca stoją na najwyższym poziomie. Niezależnie od wybranego modelu.

więcej

Holistyczne podejście do snu

Markę Curem, jak i całą grupę Hilding Anders wyróżnia holistyczne podejście do snu. Charakterystyczne dla tego ujęcia jest traktowanie wszystkich czynników związanych z dobrym snem jako układ całościowy. Odpowiednia regeneracja organizmu i poczucie wypoczęcia o poranku zależą od wielu czynników, o które należy zadbać równolegle. Trzy kluczowe aspekty zdrowego snu to warunki pomieszczenia w którym śpimy, dobre nawyki wdrażane przed zasypianiem i wyposażenie. To właśnie w tym ostatnim punkcie produkty Curem odgrywają największą rolę. Parametry materaca powinny odpowiadać na indywidualne zapotrzebowanie i preferencje, pozwala na to rozdzielenie nowej linii na 4 modele. Aspekty na które Curem zwraca szczególna uwagę, to m.in. konstrukcja, twardość, elastyczność, wentylacja i właściwości termiczne.

Kładąc się na dostosowanym do swoich preferencji materacu z nowej linii Curem, dbając o nawyki dobrego spania i środowisko sypialni, możemy mieć pewność, że zapewniliśmy sobie najlepsze możliwe warunki do efektywnego odpoczynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o holistycznym podejściu do snu?

więcej

Holistyczne podejście do snu