Poduszki Curem

Zgodnie z przyjętym w Curem holistycznym podejściem do snu, odpowiednia poduszka jest jednym z kluczowych elementów zapewniających zdrowy regeneracyjny sen. Rekomendowane przez Curem poduszki, posiadają 3 cechy dzięki którym pozytywnie wpływają na przebieg snu, pozwalając tym samym lepiej się wyspać. Jedną z najważniejszych cech poduszki jest podparcie jakie oferuje zdolność ustawienia i utrzymania głowy w naturalnej anatomicznej pozycji. Wykorzystana w modelach .relax i .ergo L – pianka Curefeel, idealnie spełnia to zadania. Curefeel dopasowuje się do kształtu ciała, jednocześnie jej ergonomiczny profil zapewnia właściwe podparcie bez ucisku. Bardzo ważna przy ograniczaniu ruchów i utrzymaniu nieprzerwanego snu jest także odpowiednia temperatura.

Pianka Curefeel sprawnie rozprowadza ciepło oraz wilgoć – ogranicza pocenie się, pozwala swobodnie oddychać i spać spokojnie. Proces termoregulacji znacząco wspomaga także pokrowiec, wyposażony w przewiewną taśmę 3D. Wielowarstwowa struktura skutecznie zwiększa cyrkulację ciepła oraz powietrza. Kolejnym czynnikiem który należy wziąć pod uwagę przy wyborze poduszki, jest higiena. Obie poduszki z linii Curem są wyposażone w pokrowiec Zeo Case – wytrzymały, przewiewny (wspomagający termoregulację) i antybakteryjny. Wartością nie do przecenienia jest możliwość prania zarówno wkładu poduszki jak i pokrowca.

relax

.relax

Poduszka .relax posiada wkład wykonany z termoelastycznej pianki CureFeel. Idealnie odpowiada wszystkim konturom szyi i głowy pod różnymi kątami. Odpowiednia dla ludzi, którzy często zmieniają pozycję podczas snu. Zastosowana pianka ma właściwości oddychające. Wkład poduszki można prać w pralce w temperaturze 40°C, a jej antybakteryjny pokrowiec Zeo Case w 60°C.

Pokrowiec antybakteryjny

Pokrowiec antybakteryjny

Odpowiednie wsparcie karku

Odpowiednie wsparcie karku

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Sugerowana cena detaliczna: 519 zł

ergo L

.ergo L

Ergonomiczna poduszka .ergo L, wykonana z termoelastycznej pianki CureFeel, dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi – idealnie odpowiada konturowi szyi i głowy. Kark, ramiona i całe ciało mogą się optymalnie i zdrowo relaksować podczas snu. Wkład poduszki można prać w pralce w temperaturze 40°C, a jej antybakteryjny pokrowiec Zeo Case w 60°C.

Pokrowiec antybakteryjny

Pokrowiec antybakteryjny

Odpowiednie wsparcie karku

Odpowiednie wsparcie karku

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Sugerowana cena detaliczna: 269 zł