banner_bg
sygnet

CERTYFIKAT
ZA EFEKTY SPECJALNE

NOWA LINIA MATERACY CUREM

icon_aeh

Wszystkie produkty Curem zostają przebadane i przetestowane w Good Night’s SleepLab – Laboratorium Dobrego Snu. Pozytywną opinię Laboratorium potwierdza certyfikat jakości nadany przez niezależny Szwajcarski Instytut AEH (pełna nazwa: Centrum Medycyny Pracy, Ergonomii i Higieny).

SleepLab to kompleks o wartości prawie 2 milionów dolarów. Ogromna inwestycja, w której liczy się przede wszystkim profesjonalność. Od początku działalności, współpracuje z ekspertami z Instytutu AEH w Zurychu (pełna nazwa: Centrum Medycyny Pracy, Ergonomii i Higieny). W toku konsultacji i audytu, przedstawiciele tej szanowanej instytucji potwierdzili, że laboratorium, sprzęt i procedury, spełniają rygorystyczne wymogi i są w pełni profesjonalne oraz obiektywne. Dzięki temu certyfikat, jaki dostają materace Curem ma realną wartość – stojąc przed wyborem materaca wiesz, że oferowana przez Curem jakość jest potwierdzona przez niezależnego eksperta.

icon_aeh

Certyfikat AEH

certyfikat_za_efekty-specjalne

.EXE

To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli oferowanych w nowej linii materaców Curem

exe

.LOG

Twardszą odsłoną materaców Curem jest model .log, przeznaczony dla osób preferu - jących wyraźnie mocniejsze podparcie.

log-350

.REG

W modelu .reg miękkość i podparcie są najbardziej zbalansowane. Również tutaj zastosowano optymalne połączenie wszystkich cech najnowszych pianek: Serene, Fusion i Visco.

log-350

.ZIP

Materac stosujący hybrydowe rozwiązanie .zip to połączenie najlepszych cech systemu sprężyn multipocket oraz technologicznie zaawansowanych pianek Serene i Fusion.

zip-214
1

20 lat gwarancji

2

Certyfikat AEH

3

Ergonomiczny design

4

Reegulacja temperatury

6

Pranie do 40°

7

Pokrowiec antybakteryjny

8

Pianka Fusion

TECHNOLOGIA

Najnowsza linia materaców Curem to wynik połączenia najnowszej generacji kompo - nentów oraz najlepszych praktyk stosowanych w całej grupie Hilding Anders. Pianki Serene, Visco i Fusion, oddziałują na siebie, wywołując efekt synergii. Poszczególne cechy innowacyjnych pianek, potęgują się wzajemnie, tworząc 4 flagowe modele: .exe, .log, .reg oraz hybrydowy model .zip.

icon_aeh

Certyfikat AEH

icon_design

przetestowane w Good Night’s SleepLab – Laboratorium Dobrego Snu

Pianka Serene

Najnowsza technologia pianka Serene

STELAŻE

stelaże - oparte o technologię CUREM-Disc-System

stelaz_basic

PODUSZKI

wyposażone w termoelastyczne wkłady Curefeel

relax